تعویق تاریخ فیلم "راه بازگشت" بِن افلک

با اعلام کمپانی برادران وارنر تاریخ نمایش فیلم سینمایی "راه بازگشت" با بازی بن افلک به عقب افتاد.

 

 Ben Affleck 3

 

به نقل از هالیوود ریپورتر، برادران وارنر تاریخ انتشار فیلم جدید بن افلک به نام «راه بازگشت» را به عقب انداخت و از ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ به ۶ مارس ۲۰۲۰ (۱۶ اسفند) تغییر داد.
این فیلم که پیش از این با نام «بوده است» و «تورانس» شناخته می‌شد، توسط گوین اوکانر کارگردانی شده و بن افلک در این فیلم نقش یک بازیکن سابق بسکتبال را دارد که درگیر اعتیاد است. اعتیادی که در نهایت به این منجر می‌شود که او همسر و خانواده اش را از دست بدهد و ...

بن افلک در کنار اوکانر، جنیفر تاد، گوردن گری و راوی مهتا، تهیه کنندگان این فیلم هستند. فیلمنامه این فیلم توسط برد اینگلسبی نوشته شده است. در این فیلم آل مادریگال هم در نقش کمک مربی در کنار شخصیت بن افلک حضور دارد. جانیا گاوانکر، هایس مک آرتور، برندون ویلسون دیگر ستارگان این فیلم هستند.

 

Ben Affleck 1

 

افلک و اوکانر در سال ۲۰۱۶ در فیلم «حسابدار» با یکدیگر همکاری کردند که ۱۵۵ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشت. او در سال ۲۰۱۷ نیز در فیلم سینمایی «لیگ عدالت» بازی کرده بود. اوایل امسال نیز در فیلم سینمایی «مرزهای سه گانه» محصول نتفلیکس به ایفای نقش پرداخت.

سونی برای تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۷ مرداد) فیلم «سرزمین زامبی:ضربه دوم» را دارد که با فیلم سینمایی «مالیفیسنت:معشوقه شیطان» از کمپانی دیزنی رقابت خواهد کرد. «راه بازگشت» در گیشه با انیمیشن «به پیش»کمپانی‌های پیکسار و دیزنی و همچنین فیلم ماجرا جویی «مشکلات هیولا» رقابت خواهد کرد.


سینما پرس

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر