شادی طرفداران فیلم جوکر

شادی علاقمندان شخصیت جوکر که از کاراکترهای محبوب دنیای ابرقهرمانان دی.سی است ...

 

Joker 1

 

علاقمندان شخصیت جوکر که از کاراکترهای محبوب دنیای ابرقهرمانان دی.سی است، از انتخاب «جوکر» ساخته تاد فیلیپس در بخش مسابقه جشنواره جهانی فیلم ونیز ابراز شادمانی کردند.«جوکر» در جشنواره فیلم تورنتو نیز به نمایش درخواهد آمد.یکی از علاقمدان شخصیت جوکر در توئیتر نوشته است:«ملاقات جوکر با بتمن در ونیز.» که اشاره به حضور رابرت پتینسون در ونیز دارد. عده‌ایی از حالا عقیده دارند که خواکین فینیکس یکی از رقبای جدی فصل جوایز برای نقشی است که در «جوکر» ایفا کرده است.

تاد فیلیپس کارگردان «جوکر» می‌گوید که فیلمش از هیچ کتاب مصوری پیروی نمی‌کند و داستانی کاملا اریژینال دارد.«جوکر» داستان شخصیتی به نام آرتور فلک (خواکین فینیکس) است که اتفاق‌هایی او را به مشهورترین تبهکار تمام دوران تبدیل می‌کند.داستان که در سال‌های ۱۹۸۰ شهر نیویورک می‌گذرد، بشدت تحت تاثیر «راننده تاکسی» ساخته مارتین اسکورسیزی است. این فیلم با بودجه کم ساخته شده است.

 

Joker 2به تازگی کمپانی برادران وارنر سه تصویر رسمی از «جوکر» منتشر کرده‌ است. تاد فیلیپس فیلم خود را «تراژدی» توصیف می‌کند. آرتور فلک مردی است که از زندگی در گاتهام رضایت ندارد و نمی‌تواند با زندگی در گاتهام کنار بیایید.
در بخشی از تریلر فیلم آرتور فلک می‌گوید:«قدیم‌ها فکر می‌کردم زندگی‌ام تراژدی است، حالا فهمیدم که کمدی است.»

چهارم اکتبر زمان نمایش عمومی «جوکر» است.

 

منبع : دنیای تصویر

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر