چرا سوپر مدل آلمانی جوانتر به نظر می رسد

چرا سوپر مدل آلمانی جوانتر به نظر می رسد

Heidi Klum 5


هایدی کلوم و زیبایی درون :
 هایدی کلوم ۴۰ ساله ، سوپر مدل و طراح مد مشهور آلمانی است. او حتی پس از بدنیا آوردن چهار فرزند، هنوز هم بعنوان یکی از زیباترین زنان دنیا مطرح است، و البته با دلایل خوب. بنظر می‌رسد که زیبایی او بی عیب و نقص و بدون درد سر است، انگار بصورت طبیعی، زیبایی از او تراوش می‌کند.
او می‌گوید که ، با نگرش خوب و زندگی آرامش با شوهرش سیل (سیل یک خواننده‌ی انگلیسی است، البته در حال حاضر دیگر با هم زندگی نمی‌کنند)، و چهار فرزند جوانش، چیزهایی هستند که باعث می‌شود زیبایی او از درون بدرخشد.

 

Heidi Klum 3

 

هایدی کلوم و خواب خوب :

این سوپر مدل 40ساله و مادر 4 فرزند از طرفداران ورزش دو است. علاوه بر این او با یک مربی به نام David Kirsch کار می کند. اما فعالیت فیزیکی تنها چیزی نیست که برای حفظ اندامش به او کمک می کند. هایدی معتقد است که خواب سالم و بی سر و صدا به او کمک می کند جوان بماند.
من بیشتر شب ها ساعت 8.30 به رختخواب می روم.

 

Heidi Klum 2

 

هایدی کلوم و غذاهای مورد علاقه :
مدل برند معروف ویکتوریا سیکرت، هایدی کلوم، عاشق فست فود به ویژه برند مک دونالد، است. او اعتراف کرده که حتی در طول هفته های فشن شو نیز دست از فست فودها بر نمی دارد. به گفته او: «خوردن وعده های غذایی کوچک جلوی گرسنگی را گرفته و از مصرف وعده های غذایی حجیم تر نیز جلوگیری می کند. این شیوه ای که من در پیش گرفتم مانند یک شیب لغزنده است زیرا باید غذاهایم را بسیار هوشیارانه انتخاب کنم، در غیر این صورت انتخاب نادرست آنها موجب پرخوری می شود و نتیجه ای عکس دارد.»

 

Heidi Klum 4

 


هایدی کلوم و حمام نمک :
 این سوپر مدل مشهور برای این که روی فرش قرمز زیبا و جذاب به نظر رسد، از نمک اپسوم یا همان سولفات منیزیم استفاده می کند. او اعتراف می کند که قبل از مراسم اش روی فرش قرمز، در وان حمام پر از این ماده می خوابد. این ماده نه تنها نفخ بلکه مایعات اضافی بدن را نیز خارج می کند. این ماده طبیعی دردهای میگرن را تسکین داده، به خوابی آرام کمک می کند و مواد سمی را نیز از بدن خارج می کند.

 

Heidi Klum 1

 

هایدی کلوم و لوسیون :
خیلی از خانم‌ها به دلیل توصیه‌های وی به اینکه زیاد لاغر نباشید قدردان او هستند. او اعتقاد دارد که بیش از اندازه عضلانی بودن، می‌تواند صورت شما را نحیف و بد قیافه‌تان کند.

همچنین کلوم بجای اینکه وقت زیادی را بیرون از خانه و زیر آفتاب صرف کند تا برنزه شود، به لوسیون‌های برنزه کننده وفادار است. همین موضوع، نشان می‌دهد که چرا پوست او انقدر درخشان و طبیعی است.
#رازهای #زیبایی #جوانی #مدل #طراح #آلمانی

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر