چگونه شیک پوش تر باشیم؟


چگونه شیک پوش تر باشیم؟

How To Be Stylish001

 

تقریبا همه دوست دارند بدانند چگونه خوشتیپ و شیک پوش تر میتوانند باشند،هرچند که شیک پوشی از نظر همه یکسان نیست،اما اگر شما به دنبال شیک پوشی بیشتر و مناسب بودن ظاهر خود در شرایط مختلف زندگی هستید پس نظر شما را به نکاتی در این مورد جلب میکنم :

 

 How To Be Stylish002

 

 

1- پوشیدن لباس های مناسب با نوع اندام


اولین مسئله ای که برای شیک پوش تر دیده شدن لازم است انجام دهید این هست که مطمئن شوید لباس هایی که میپوشید برای نوع اندام شما مناسب باشد.شما برای اینکه با لباس های خود نشان دهنده زیبایی و وقار باشید باید از متریال هایی که شما را لاغر تر و متناسب تر نشان میدهند استفاده کنید. در مطالب بعدی به انواع اندام ها خواهیم پرداخت.

 

 

How To Be Stylish003 

 

2- به دنبال مد نباشید


شیک پوش بودن در ساده پوشی است.لباس پوشیدنی که از مد روز آمده باشد فقط نشان دهنده این است که شما زیادی برای آن لباس وقت گزاشته اید و مانند یک ورشکسته بازار بورس به دنبال مد هستید.
به دنبال سادگی در لباس هایتان باشید چرا که برای سال های متوالی شیک پوشی شما ماندگار خواهد ماند.

 

 How To Be Stylish004

 

 

3- از رنگ های خنثی بیشتر استفاده کنید


این که چه رنگ هایی محبوب تر و چه رنگ هایی غیر محبوب هستند به نسبت شرایط زمان و محیط متغیر است.برای شیک پوش دیده شدن شما به رنگی نیاز دارید که در نهایت نشان دهنده شرایط و یا مسئله خاصی نباشد،هر چند که شما میتوانید با ترکیب این رنگ های خنثی در کنار رنگ های جذاب تر به ویژه در اکسسوری ها (گردنبند،گوشواره،کمربند و ... ) به شیک پوشی بیشتری دست یابید.

رنگ های خنثی عبارت اند از : قهوه ای و یا برنزه،سیاه،سفید و یا جین های آبی/خاکستری
رنگ های جذاب و بولد که میتوان با رنگ های خنثی ترکیب کرد عبارت اند از طیف های متفاووت رنگ قرمز،آبی،بنفش،زرد طلایی و سبز زمردی.

 

 How To Be Stylish005

 

 

4- از بافت ها و طرح های شلوغ دوری کنید


استفاده از بافت ها و طرح های شلوغ میتواند نشان دهنده شیک پوش نبودن آن شخص باشد،بافت ها و طرح ها را باهم ترکیب نکنید چرا که استفاده یک طرح در استایل کافی است.

 

How To Be Stylish006 

 

 

5- استفاده حداقل از میکاپ


خانم ها باید از آرایش غلیظ برای صورت و چشم ها دوری کنند و از رنگ های طبیعی بیشتر استفاده کنند،در حالی که لب ها استثنا هستند و میتوان از رنگ های بولد تری مانند قرمز روشن استفاده کرد.

 

 How To Be Stylish007

 

 

6- سبک خودتان را بسازید


لباس های خود را در یک مدل و استایل که خود میپسندید نگهدارید چرا که این سبک امضای شما میشود.زمانی که شما در پوشیدن لباس ها امضا خود را داشته باشید به چشم مردم شما بسیار شیک پوش تر جلوه خواهید کرد.

 

 

 How To Be Stylish008

 

7- با اعتماد به نفس باشید !


آیا تا به حال احساس کرده اید که بعضی افراد و یا مدل های مشهور حتی در بدترین لباس ها هم زیبا دیده میشوند؟ مسئله ای که دنیا و صنعت مد دوست ندارد شما بدانید این است که در آخر همه چیز به اعتماد به نفس شما بستگی دارد،مطمئنا زمانی که شما در لباسی باشید که فقط خودتان در آن راحت هستید و احساس خوبی دارید دیگران،هم عقیده شما میشوند و از دیدن فردی با اعتماد به نفس لذت برده و ایشان را خوش استایل و شیک پوش میبینند. پس اعتماد به نفس را هرگز فراموش نکنید !

 

ترجمه و گردآوری : مریم آریاپور

این مطلب توسط تیم تخصصی اکسیر ترجمه و گردآوری شده است و تمام حقوق مادی و معنوی این مقاله متعلق به مجله اکسیر میباشد.
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ( www.eksir.net ) و درج لینک مطاب غیرقانونی بوده و مورد پیگرد قرار میگیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر