زیبایی به روش دوتزن کروس سوپر مدل ویکتوریا سیکرت


زیبایی و پوست بی نقص دوتزن کروس یک راز نیست

 

 

 Doutzen Kroes 00

 

 

زمانیکه این مدل زیبای لورئال پاریس فقط با داشتن خط چشم و رژ قرمز روی فرش قرمز راه می رود، زیبایی طبیعی و کامل او فوق العاده جذاب است. او چطوراین زیبایی و پوست کامل و بی نقص را به دست آورده است؟
در این مطلب ما روش مراقب از پوست این سوپر مدل زیبا و همچنین محصولاتی که او برای رسیدن به پوست طبیعی و درخشان خود استفاده می کند را به شما خواهیم گفت.

 

 

Doutzen Kroes01

 


گام اول


بعد از دوش صبحگاهی و تمیز کردن پوست، مرطوب کننده و آبرسان را با حرکات ضربه ای به مدت یک دقیقه به پوستتان بزنید. بخار آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست و بهتر جذب شدن کرم مرطوب کننده خواهد شد و پوستتان را هیدراته و آبرسانی کامل می کند.

 

 

Doutzen Kroes02

 


گام دوم


برای گرفتن نتایج بهتر، دوتزن بعد از زدن مرطوب کننده از روغن ویتامین E و یا سرم استفاده می کند. استفاده از روغن ویتامین E سلامت پوست شما را تضمین می کند و آن را از صدمات احتمالی که در طول زمان به پوست آسیب می رساند محافظت می کند. دوتزن همچنین برای محافظت از آفتاب و جلوگیری از آسیب نور خورشید از ضد آفتاب استفاده می کند حتی در روز های ابری و زمستانی.

 

 

Doutzen Kroes03

 


گام سوم


برای داشتن یک چهره طبیعی دوتزن از برق لب برای براق کردن و مرطوب نگه داشتن لبهایش استفاده می کند. اگردوست دارید می توانید از برق لب قرمز و یا صورتی استفاده کنید.

 

 

Doutzen Kroes04

 


گام چهارم


به جای استفاده از کرم پودر از کرم سبکBB یاCC استفاده کنید.BB کرم ها وCC کرم ها پوشش خوبی بدون احساس سنگینی روی پوست ایجاد می کنند. دوتزن از BB کرم لورئال برای ایجاد یک پوشش طبیعی و سبک استفاده می کند.

 

 

Doutzen Kroes05

 


گام پنجم


برای داشتن چشمانی زیباتر از ریمل استفاده کنید . می توانید برای تاثیر بهتر ریمل ابرو یا ژل ابرو به ابروهایتان بزنید و با مدادی که با رنگ موهایتان هماهنگی دارد کمی ابروهایتان را پر تر کنید.

 

 

#زیبایی #پوست_سالم #چهره_طبیعی #روشهای_مراقب_از_پوست #دوتزن_کروس #اکسیر #سلامتی #جوانی

Doutzen_kroes#

 

 

سایت مرجع :  www.get-the-look.ca
مترجم و گردآورنده:  آزاده آریاپور
این مطلب توسط تیم تخصصی اکسیر ترجمه و گردآوری شده است و تمام حقوق مادی و معنوی این مقاله متعلق به مجله اکسیر میباشد.
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ( www.eksir.net ) و درج لینک مطالب غیرقانونی بوده و مورد پیگرد قرار میگیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر