اسرار جوانی و زیبایی ساندرا بولاک

ساندرا بولاک جزو معدود بازیگرانی است که بدون عمل جراحی و جوانسازی، هنوز هم زیبا و جوان به نظر می‌رسد. بیایید کمی با اسرار جوانی و زیبایی ساندرا بولاک آشنا شویم:

 

71

شاید ساندرا آنت بولاک بازیگر و تهیه‌کننده مشهور آمریکایی که از سال ۱۹۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و در ویرجینیا متولد شد، باورتان نشود که این زن جوان و زیبا ۵۱ سال سن داشته باشد؟! بله، او متولد ۱۹۶۴ است و با وجود گذشتن ۵ دهه از زندگیش و ورود به دهه ششم زندگی هنوز هم جوانی و اندام مناسب و سلامت خود را به طور طبیعی حفظ کرده است. ساندرا بولاک دارای نظمی خاص در رژیم غذایی، خواب و ورزش روزانه است و همین امر باعث شده است که او در سن ۵۱ سالگی به طور کاملا طبیعی و بدون انجام هیچ عمل جراحی زیبا، سالم، جوان و لاغر به نظر برسد. او زمانی که چهل و اندی سال داشت، لقب زیباترین زن جهان را به خود اختصاص داد.

69

اما راز این جوانی و زیبایی در چیست؟

اولین راز ساندرا بولاک این است که در برنامه غذایی روزانه‌اش کربوهیدرات بسیار اندک و حداقل است. به عنوان مثال او نوشابه، پاستا، سیب‌زمینی، ذرت و تمام موادی که منبعی غنی از کربوهیدرات هستند را به اندازه بسیار کم و کنترل شده مصرف می‌کند. او می‌داند که مصرف این مواد باعث افزایش وزن، افزایش حجم معده و قند و فشار خون می‌شود. بنابراین مصرف کم و کنترل شده این مواد به حفظ سلامت و اندام مناسب کمک می‌کند. او از ورزش به عنوان دومین راز سلامت خود نام می‌برد. او می‌گوید: “ورزش تنها سلاح من در برابر اضافه وزن و بیماری است”. او بر اساس حال و هوایی که در هر روز دارد، ورزش خود را انتخاب می‌کند و به انجام ثابت یک ورزش نمی‌پردازد و به ورزشش تنوع می‌دهد. گاهی پیاده‌روی می‌کند، گاهی برای دوچرخه سواری به بیرون می‌رود، گاهی به انجام ورزش پیلاتس می‌پردازد و گاهی نیز کیک بوکسینگ را در برنامه ورزشی روزانه خود می‌گنجاند. او تنوع در ورزش‌هایش و اینکه مجبور نیست هر روز یک ورزش خاص انجام دهد را روحیه‌بخش می‌داند.

70

او به رژیم غذاییش هم تنوع می‌دهد و هر چند ماه یکبار آن را عوض می‌کند. او در این رابطه می‌گوید: “سعی می‌کنم میوه‌ها و سبزی‌های دیگری را جایگزین کنم و آشپزیم را با موادی که کمتر از خواص آنها می‌دانستم انجام می‌دهم”. او با انجام این کار هم در غذایش تنوع ایجاد می‌کند و از آن لذت می‌برد و هم از خواص دانه‌ها و گیاهان بهره‌مند می‌شود. ساندرا بلوک بر روی تداوم سبک زندگی سالم و فعالیت‌های مفید تأکید می‌کند و می‌گوید: “اگر این فعالیت‌ها را مقطعی انجام دهید و به سبک زندگی غلط گذشته خود برگردید، همه چیز خراب می‌شود و هیچ وقت به نتیجه دلخواهتان نخواهید رسید”.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر