خوش هیکل شدن با ورزش باراسل


خوش هیکل شدن با ورزش باراسل

Barasel 1

 

 

باراسل در واقع انتقال حرکات باله از حالت ایستاده به حالت خوابیده و روی زمین است. کلمه فرانسوی Barre به فارسی به معنای میله و Sol به معنای زمین است.
بوریس کنیاسف Boris Kniaseff بنیان گذار این ورزش در دهه 60 میلادی در پاریس به افراد حرفه ای آموزش باله می داد.

باراسل شامل بخشی از حرکات قدرتی و کششی باله است که روی عضلات نزدیک‌کننده و دورکننده ران به طور مداوم کار می‌کند بنابراین استقامتی نیز محسوب می‌شود. تمرینات باراسل باعث افزایش انعطاف‌پذیری، کاهش سایز به ویژه در قسمت پایین‌تنه (پاها، شکم و پهلوها) و کاهش وزن می‌شود.

 

 

Barasel 2

 

فواید باراسل :
باراسل، راهی است برای نرم کردن و عضلانی شدن متناسب با آناتومی بدن. همچنین برای تصحیح حالات بد بدن و تسکین درد ها. نه از نظر وزن بلکه از نظر سایز. چرا که اگر عضلانی شویم، با کشیده شدن پا، دست ها و سر، مانند بالرین ها عضلانی می شویم. و با انجام حرکات به این شکل، ماهیچه ها کشیده می شوند و نه حجیم.

چهار دلیل برای شروع کار با باراسل

1.براي باریک کردن اندام
2.برای صاف شدن پشت
3.برای رفع پادرد
4.برای جلوگیری از دردهای مفصلی و سیاتیک

 

Barasel 3

 

چرا برای کمر خوب است؟
1. کم کم بدون هیچ دردی ستون فقرات انعطاف پذیر می شود چرا که حرکات بر اساس فیزیولوژی بدن است.

2. بر روی زمین، جاذبه به کمر فشار نمی آورد. همین طور، حالت های خوبی که هم از کمرمان محافظت می کند و هم عضلانی اش می کند به خود می گیریم.

3. زیرا حرکات بازوان (بلند کردن دست ها) بدن را می کشد، کمر و بازوان را قوی می کند و به بدن ظرافت می بخشد.

کشش ها تأثیر فوق العاده ای بر اندام می گذارند: اگر چه وزن را کم نمی کنند، اما سایز را می کاهند: باراسل که ماهیچه ها را کشیده می کند ولی حجیم نمی کند برای داشتن کمری باریک و یا صاف مناسب است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر