ورزش صورت شما را جوان تر می کند

با یوگای صورت دیگر احتیاجی به بوتاکس ندارید

 

 

 Facial Exercises00

 

 

ورزش های صورت و به عبارتی یوگای صورت که به طور علمی نیز تائید شده اند، می توانند موجب شوند که شما چندین سال جوان تر به نظر برسید. یک خبر خوب برای دوست داران زیبایی: متخصصان پوست و زیبایی تائید کرده اند که انجام این تمرینات به طور مرتب می تواند شما را سه سال جوان تر نشان دهد.
شاید دیگر لازم نباشد به مراکز انجام بوتاکس مراجعه کنید، چون مطالعات جدیدی نشان داده که انجام ورزش صورت به مدت30 دقیقه در روز و یا حداقل چند بار در هفته موجب ظاهر جوان تر و داشتن گونه هایی پر و خوش فرم خواهد شد. این خبر خیلی خوبی برای افرادی است که خواهان زیبایی طبیعی هستند. همچنین موجب صرفه جویی در هزینه محصولات و خدمات زیبایی خواهد شد.

 

 

Facial Exercises01

 

 

تمرین اول: فرم دهی و استحکام گونه ها

1. انگشتان هر دودست را به صورت افقی روی استخوان گونه قرار دهید (انگشت اشاره دقیقا زیر مژه های پائین و انگشت کوچک دقیقا زیر استخوان گونه). دست هایتان را روی سطح پوست فشار دهید تا ماهیچه هارا در جای خود نگه دارید.
2. چشمها را به حالت نیمه بسته نگه دارید (در حالی که گونه هایتان به سمت چشم ها بالا می آیند) و تا پنج بشمارید. این حرکت را سه تا پنج بار تکرار کنید.

 

 

Facial Exercises02

 

 

تمرین دوم: فرم دهی صورت

1. انگشت میانی هر دو دست را روی ابراها قرار دهید به طوری که انگشت اشاره بالای ابروها و روی پیشانی قرار گیرند.
2. با کمی فشار به طور عمودی فشار وارد کنید. تا پنج بشمارید و به آرامی انگشتهایتان را بردارید. این حرکت را سه تا پنج بار تکرار کنید.
یوگای صورت برای درمان سریع چروک پیشانی را از دست ندهید.

 

 

Facial Exercises03

 

 

تمرین سوم: فرم دهی فک

1. دست هایتان زیر چانه قرار دهید و چشم هایتان را نیمه بسته و لب ها را غنچه کنید و چانه را به سمت بالا فشار دهید (در گیر کرن عضلات کل صورت). تا پنج بشمارید.
2. تمرین بالا را به طور عکس انجام دهید. فشار دست ها را از زیر چانه بردارید، چشمانتان را باز کنید، ابروها را بالا بکشید، دهانتان را باز کنید و چانه را کمی بالا ببرید. تا پنج بشمارید.
3. دو تمرین بالا را به طور متناوب سه تا پنج بار انجام دهید.
اگر سعی کنید این تمرینات را در اکثر روزهای هفته انجام دهید، به نتیجه خواهید رسید. در ابتدا از عکسها برای انجام تمرینات استفاده کنید تا به طور کامل آنها را یاد بگیرید.

 

 

#آموزش_ورزش_صورت #استحکام_گونه #فرم_دهی_گونه #فرم_دهی_صورت #تمرین_صورت #یوگا_صورت #صاف_شدن_پوست #چاقی_صورت #لیفت_گونه #خط_فک #تفکیک_خطوط_چهره #زیبایی #جوانتر_شدن #رفع_چین_و_چروک #رفع_افتادگی_صورت

 

سایت مرجع : www.rd.com
این مطلب توسط تیم تخصصی اکسیر ترجمه و گردآوری شده است و تمام حقوق مادی و معنوی این مقاله متعلق به مجله اکسیر میباشد.
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ( www.eksir.net ) و درج لینک مطالب غیرقانونی بوده و مورد پیگرد قرار میگیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر