ترند 2019 در طراحی داخلی

دکوراسیون خانه : ترند 2019 

 

 

2019 Home Decor 00

 


آیا برای رسیدن سال جدید آماده هستید؟ چه آماده باشید چه نه، سال جدید خواهد آمد. سال نو، خانه نو! دکوراسیون خانه شما، بدون نیاز به تغییرات شدید، با کمک ترندهای 2019 زیباتر خواهد شد. اگر با ورود سال جدید، به دنبال تغییر در دکوراسیون منزل تان هستید، این ترندها، طراحی داخلی منزلتان را بسیار هیجان انگیز خواهند کرد.

 

 

2019 Home Decor 0

 


ترند طراحی داخلی در سال ۲۰۱۹:

امسال طراحی خانه و گرایش های رنگی آن، از رنگ های سرد خنثی که در سال های گذشته دیده ایم، دور می شود. در اینجا برخی از ترندهای ۲۰۱۹ که در طراحی داخلی خواهید دید، آورده شده است:
- رنگ های جواهری
- رنگ های طبیعی گرم
- استفاده مجدد از وسایل و تغییر کاربرد آن ها (مانند استفاده از کنده درخت به عنوان میز)
- طرح های گلدار
- دکوراسیون به سبک بوهو
- رنگ سیاه مات
- رنگ های متالیک

 

بیشتر بدانیم: رنگ سال 2019

 

 

2019 Home Decor 01

 

 

1. رنگ های جواهری

یکی از آسان ترین راه ها برای تغییر دکور خانه، رنگ کردن خانه به رنگ ترند سال است. ترند سال جدید، رنگ های جواهری و رنگ های اصلی پررنگ است. سبز تیره ی مایل به زرد و سبز زمردی، که هر دو رنگ های غنی ایی هستند، می توانند با رنگ های غنی خود، حس خنثی را در خانه متعادل کنند.
ترندها به سرعت تغییر نمی کنند. بنابراین رنگ بنفش همچنان جایگاه خود را در ترند 2019 دارد. استفاده از یک قالیچه و یا تابلو هنری با این تم رنگی، می تواند خانه تان را رنگی تر و جذاب تر کند، بدون این که نیاز به تغییرات اساسی در خانه داشته باشید.

 

بیشتر بدانیم: چگونه یک نشیمن را دیزاین کنیم؟

 

 

2019 Home Decor 02

 


2. رنگ های طبیعی گرم

رنگ های خاکستری سرد و بژ در ترند 2019 جایی ندارند. سال جدید، رنگ های طبیعی گرم تری را با خود می آورد. شروین ویلیامز رنگ " خاک رسی" را برای سال جدید پیش بینی می کند که می تواند حس زندگی را به هر فضایی ببخشد. "خاک رسی" و "فندقی" رنگ های گرم و زمینی هستند که با بالا بردن نور و گرما می توانند هر اتاقی را بزرگتر جلوه دهند. امسال در طراحی داخلی به جای"خاکستری_سرد" از "خاکستری_یاسی" می توان استفاده کرد. اگر به دنبال تغییر در خانه تان هستید، این رنگ طبیعی در هر اتاقی می تواند به خوبی تغییر زیادی ایجاد کند.

 

 

2019 Home Decor 03

 


3. استفاده مجدد از وسایل و تغییر کاربرد آن ها

اشلی، وبلاگ نویس طراحی داخلی معتقد است که استفاده از آیتم هایی که قابلیت تغییر کاربرد را دارند، یکی از ترندهای 2019 خواهد بود. او می گوید: "من معتقدم که استفاده مجدد از وسایل ، کم کم به ترند اصلی دکور و طراحی خانه تبدیل خواهد شد." هر روزاستفاده از مبلمان و دکوراسیون هایی که بازیابی و بازیافت می شوند، درطراحی داخلی بیشتر و بیشتر می شود.
استفاده مجدد از وسایلی که در بازارهای کهنه فروشان پیدا می شود، نه تنها یک کار سرگرم کننده است بلکه یک پیام معنی دار برای ما دارد: " آنچه قدیمی است می تواند دوباره نو و تازه شود." استفاده از تنه درخت بریده شده به عنوان میز، مثال خوبی از این ترند است که می تواند زیبایی و گرمای طبیعت را به خانه بیاورد. اشلی همچنین پیشنهاد می کند، نگاهی به اطراف خانه و آیتم هایی که شکسته اند ویا دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند و یا از مد افتاده اند، بیاندازید. شاید آنها قابل بازیافت و یا بازیابی باشند و بتوان از آنها به نحوی دیگر استفاده نمود.

 

 

 2019 Home Decor 04

 


4. طرح های گلدار

با نگاهی به ترند 2019 متوجه خواهید شد که طرح های قدیمی با گل های کم رنگ به طرح های گلدار پر رنگی تبدیل شده اند. گل های آبرنگی دیگر ترند نیستند. امسال گل های بزرگ و پر رنگ، ترند خواهند بود. اگر طرح های گلدارشلوغ را دوست ندارید، از روتختی، بالش ویا آباژورهایی با طرح گل درشت شروع کنید.

 

بیشتر بدانیم: مینیمالیسم چیست؟

 

 

2019 Home Decor 05

 


5. دکوراسیون به سبک بوهو

قبلا هم سبک بوهو یکی از ترندها بود ولی نسخه به روز شده سبک بوهو در 2019 مدرن تر است. در این سبک رنگ ها، بافت ها و طرح ها ترکیب می شوند. امسال سبک بوهو با رنگ های جواهری با خطوط نرم و منحنی همراه است. شما می توانید به راحتی خانه خود را با تغییر بالش ها، رومیزی، و یا خریدن یک دیوارکوب هنری جدید، به سبک بوهو درآورید.

 

 

2019 Home Decor 06

 


6. رنگ سیاه مات

ترکیب رنگ خاکستری روشن با رنگ "سیاه مات" بسیار مناسب خواهد بود. می توانید صندلی های میز ناهارخوری را به رنگ سیاه مات انتخاب کنید. اگر به دنبال تغییر بیشتر هستید، می توانید کابینت ها را نیز به رنگ سیاه مات انتخاب کنید.
این ترند احتمالا از ترندهای خاص و برجسته خواهد بود، پس سعی کنید از این ترند در طراحی داخلی خانه تان استفاده کنید. فقط مراقب باشید که تعادل را در استفاده از رنگ سیاه رعایت کنید و زیاده روی نکنید.

 

 

2019 Home Decor 07

 


7. رنگ های متالیک

استفاده از اشیاء فلزی به تازگی ترند شده است و به این زودی ها هم از مد نخواهد افتاد. اشلی می گوید: "اشیاء و دکورهایی که در آنها از فلز استفاده شده، هر روز بیشتر و بیشتر محبوب می شود و من فکر میکنم که امسال همچنان این ترند را خواهیم دید."

در 2018 "رز گلد" بیشتر در طراحی داخلی دیده می شد، اما سال 2019 رنگ "مسی" ترند خواهد بود. برای هر چه به روزتر کردن دکوراسیون منزلتان، از ظروف و اشیاء مسی درکنار انواع مختلف چوب استفاده کنید.


نتیجه گیری

امسال سال بولد کردن و برجسته کردن است. مثل تغییرات بزرگی چون سیاه کردن کابینت ها، استفاده از روتختی با گل های درشت و پررنگ یا دیوارکوب های هنری با رنگ های بولد. بنابراین با هر بودجه ای می توان با بولد کردن بعضی از اشیاء، تغییرات زیادی در طراحی خانه بوجود آورد و با ترند 2019 همراه بود.


 

سایت مرجع : www.improvenet.com
این مطلب توسط تیم تخصصی اکسیر ترجمه و گردآوری شده است و تمام حقوق مادی و معنوی این مقاله متعلق به مجله اکسیر میباشد.
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ( www.eksir.net ) و درج لینک مطالب غیرقانونی بوده و مورد پیگرد قرار میگیرد.

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین مطالب این بخش

F2739a061aa25e0ced2ff697455878d1 همانطور که می دانید دکوراسیون داخلی با مفهوم زیبایی رابطه مستقیم دارد
بیشتر بخوانید در ...مد و دیزاین  

ویدیو اکسیر