5 الگو طراحی داخلی حرفه ای 2019

دکوراسیون داخلی منزل 2019

 

 

 Interior Design 00

 


محیط اطراف ما و زیبایی آن تاثیر زیادی در روحیه و نشاط ما خواهد داشت. با ایجاد تغییراتی در طراحی داخلی منزلتان می توانید با ترند طراحی داخلی 2019 همراه شوید. با توجه به این موضوع، ما مستقیما از برخی طراحان داخلی ارشد خواستیم تا ما را با سبک هایی که فکر می کنند امسال بیشتر در طراحی داخلی دیده خواهد شد، آشنا کنند.
در ادامه این مطلب 5 الگو از طراحی های داخلی برتر 2019 که طراحان داخلی حرفه ای آنها را پیشنهاد می کنند، خواهید دید. پس با ما همراه باشید تا با اجرا این طرح ها، خانه تان را هر چه بیشتر زیبا و به روز کنید.

 

 

 Interior Design 01

 


1. گیاهان بزرگ

یکی از طرح های متداول و ترند ۲۰۱۹ که در راس طراحی داخلی خانه قرار دارد، استفاده از گیاهان بزرگ است. یک درخت اژدها یا یک درخت کائوچو و یا هر نوع گیاه با برگ های بزرگ، توجه را در هرجایی از خانه به خود جلب می کند. می توانید این گیاهان بزرگ را در یک طرف و یا در هر دو طرف مبل تان قرار دهید. هر چه بزرگ تر باشد، بهتر است.
قبلا هم از گیاهان در طراحی داخلی استفاده می شد. اما در این ترند جدید، گیاه تنها جنبه زیبایی شناسی ندارد، بلکه در این ترند مراقبت و نگهداری گیاهان برای ما ارجحیت دارد. پیش از خرید دقت کنید گیاه مورد نظرتان به چه میزان نور خورشید و آب احتیاج دارد تا مطمئن شوید که گیاهتان در محیط ایده آل خود رشد خواهد کرد.

 

 

Interior Design 02

 


2. سقف های رنگ شده

ربکا رولاند طراح داخلی می گوید: " مدت ها است که سقف نادیده گرفته شده است، اما در سال ۲۰۱۹، بهتر است سقف را دیوار پنجم بنامیم چون به زودی خواهیم دید که سقف نقش پر رنگی در طراحی بازی خواهد کرد. از کاغذ دیواری گرفته تا رنگ و گچ برای سقف سقف استفاده خواهد شد و یکی از فضاهای مورد توجه در طراحی داخلی خواهد بود.
فضاهایی را در نظر بگیرید که در آنها نیاز به صمیمیت و نزدیکی بیشتری حس می شود، به ویژه اتاق خواب ها و اتاق ناهارخوری.اگرقانون60-30-10( 60 درصد رنگ اصلی که شامل دیوارها، مبلمان،فرش و ...30 درصد رنگ ثانویه شامل پرده ها، صندلی و یا حتی یکی از دیوارها و 10 درصد باقی مانده برای لوازم جانبی،کوسن ها و...) طراحی داخلی را در نظر بگیرید. یا رنگ اصلی را به سقف بزنید، که ۶۰ درصد اتاق را پوشش می دهد، و یا رنگ10 درصد آخر را برای سقف در نظر بگیرید و نظر ها را به سقف جلب کنید.

 

 

Interior Design 03

 


3. فضاهای چند منظوره

این روزها طرز فکر "کم هم زیاد است" موجب شده تا ما شاهد تغییر در طراحی داخلی باشیم. طراحان داخلی مدعی هستند که در 2019 استفاده از فضاهای و وسایل چند منظوره بیشتر خواهد شد و حتی نسخه های جدیدتری از این وسایل خواهیم دید.
استفاده از مبلمان های چند منظوره دیگر تنها مختص فضاهای کوچک نیست. دفتر کارتان را در نظر بگیرید. با به کارگیری وسایل و مبلمان چند کاره دفتر کار شما به راحتی به یک اتاق پذیرایی تبدیل خواهد شد. در مقیاس کوچکتر به میزهای کوچکی فکر کنید که از آن به علاوه کاربرد معمولش می توانید از قفسه های زیرآن نیز استفاده کنید. برای این منظور می توانید از برخی جعبه ها به عنوان میز استفاده کنید.

 

 

Interior Design 04

 


4. رنگ های بولد

در سال ۲۰۱۹، رنگ های بولد و برجسته حتی بیشتر از قبل رواج پیدا خواهند کرد. برای ایجاد کمی هیجان به رنگ هایی چون آبی کبود، قرمز و نارنجی فکر کنید.
در به کار گیری رنگ های بولد مراقب باشید تعادل را از دست ندهید و از آن به میزان کم استفاده کنید. همچنین در کناررنگ بولد ازرنگ های طبیعی وخنثی مثل سفید یا خاکستری استفاده کنید.

 

بیشتر بدانیم: ترند رنگ مو 2019

 

 

Interior Design 05

 


5. جزئیات

برخ اوقات در فضاهای مدرن کمی سردی حس میشود. در ترند 2019 سعی می شود با افزودن برخی جزئیات به این فضاها گرمای بیشتری داده شود. به طور مثال یک کاشی طرح دار در آشپزخانه، بافت روی دیوار و یا ظرف سفالی، فضای اتاق را گرم تر می کند. به سبک و طراحی خود پایبند باشید و با افزودن جزئیات مورد علاقه خود گرمای بیشتری به اتاقتان دهید.

بیشتر بدانیم: ترند 2019 در طراحی داخلی

 

 

منبع : www.freshome.com
این مطلب توسط تیم تخصصی اکسیر ترجمه و گردآوری شده است و تمام حقوق مادی و معنوی این مقاله متعلق به مجله اکسیر میباشد.
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ( www.eksir.net ) و درج لینک مطالب غیرقانونی بوده و مورد پیگرد قرار میگیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین مطالب این بخش

F2739a061aa25e0ced2ff697455878d1 همانطور که می دانید دکوراسیون داخلی با مفهوم زیبایی رابطه مستقیم دارد
بیشتر بخوانید در ...مد و دیزاین  

ویدیو اکسیر