چهره باورنکردنی کریستی برینکلی مانکن 61 ساله جذاب و زیبای آمریکایی

چهره باورنکردنی مانکن 61 ساله جذاب و زیبای آمریکایی

321

کریستی برینکلی مانکن جذاب و زیبای آمریکایی است که با دیدن چهره و اندام او حیرت زده می شوید و امکان ندارد بتوانید باور کنید این خانم خوش اندام و خوش چهره بالای 60 سال سن دارد.
مانکن سرشناس آمریکایی بخاطر چهره بسیار جوان و اندامش مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفته است زیرا با دیدن این خانم مانکن جذاب و زیبای آمریکایی امکان ندارد بتوانید سن او را حدس بزنید.
این مدل سرشناس 61 سال سن دارد!
کریستی برینکلی مدل و بازیگر با سابقه امریکائیست که بخاطر اندام و چهره بسیار جوانش در این سن و سال مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. این مانکن درمورد علت جوان بودنش می گوید که همیشه از جوانی ورزش کرده و هیچوقت دچار افزایش یا کاهش وزن نشده و همواره وزن ثابتی داشته است.
کریستی که از سال ۱۹۷۳ و در سن ۱۹ سالگی فعالیت خود در دنیای مد آغاز کرده است هم اکنون پس از ۴۳ سال هنوز با چهره و استیل جوان خود مورد توجه دنیای مد می باشد .
برینکلی که اخیرا در خیابان های نیویورک دیده شده است باعث شگفتی شد زیرا که چهره ای زیبا و جوان داشت که اصلا با سن 61 ساله وی همخوانی ندارد
این مدل 61 ساله در آخرین مصاحبه خود با یک مجله زیبایی اظهارداشت که از بوتاکس برای صورتش استفاده کرده اما هرگز به این کار عادت نخواهد کرد و حتی مدتی دچار افسردگی بوده زیرا بوتاکس احساس را از چهره اش گرفته است.
کریستی برینکلی تا به حال ۴ همسر داشته که از هر کدام پس از چند سال زندگی طلاق گرفته و حاصل ازدواج های وی ۳ فرزند می باشد .
Christie Brinkley با قد ۱.۷۵ متری خود این روزها با جذابیت خود بیشتر از روزهای فعالیتش در دنیای مد مورد توجه قرار گرفته است .

322

 

کریستی برینکلی در اواخر دهه 70 میلادی به عنوان مانکن به شهرت زیادی رسید البته در فیلم های مختلفی نیز بازی کرده است اما بیشتر به عنوان یک مانکن شناخته می شود.

به راستی راز این زیبایی و جوانی در چیست؟

این مدل زیبا در ارتباط با رازهای زیبایی و جوانی خود اینگونه می گوید:
من به طور مداوم تحت نظر پزشک خود رژیم غذایی و ورزش می کنم. در عین حال از ماسک ها و کرم های مراقبت پوست استفاده میکنم و همیشه وزن خود را ثابت نگه داشته ام. ثابت بودن وزن افراد نه تنها در زیبا ماندن هیکل آنها تاثیر دارد بلکه برای پوست آنها هم بسیار مفید است.

خیلی ها در مورد جراحی های زیبایی بنده سوال کرده اند که باید بگویم بله به طور مدام تحت نظارت پزشکان متخصص پوست هستم و در صورت نیاز از توصیه های پزشکم برای جراحی زیبایی استفاده خواهم کرد و البته این نکته قابل ذکر است که بیشتر استفاده من از برخی روش های زیبایی بوده است. بیشترین روشی که برای زیبایی استفاده نموده ام استفاده از لیزر های زیبایی مانند میکرودرم، میکرونیدلینگ و آر اف بوده است.

من به خاطر مدل بودم از 19 سالگی مراقبت از پوست و هیکل خود را آغاز کرده ام و این امر باعث شده است تا در این سن همانند افراد 40 ساله به نظر بیایم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین مطالب این بخش

F2739a061aa25e0ced2ff697455878d1 همانطور که می دانید دکوراسیون داخلی با مفهوم زیبایی رابطه مستقیم دارد
بیشتر بخوانید در ...مد و دیزاین  

ویدیو اکسیر