تاثیر مژه های بلند و پرپشت بر زیبایی صورت

تاثیر مژه های بلند و پرپشت بر زیبایی صورت

Mojeh 3

 

مراقبت از مژه‎ها به اندازه‎ مراقبت از مو مهم است. مژه نقش مهمی در زیبایی چهره شما دارد. مژه‎ها یکی از مهمترین و چشم‎گیرترین بخشهای بدن شما محسوب می‎شوند.

توصیه ما به شما این است که بایستی در به کار بردن درمان های طبیعی صبور باشید. ممکن است زمان بیشتری برای تاثیر نیاز داشته باشند ولی تاثیر آنها بهتر و ماندگارتر خواهد بود.

 

Mojeh 4

 

ماساژ پلک برای افزایش رشد مژه ها
ماساژ دادن پلک ها باعث تسریع رشد مژه های شما می گردد. این کار باعث اصلاح جریان خون به فولیکول های مو می شود که بدین معنی است که مواد مغذی بیشتری به فولیکول ها می رسد. این امر باعث تحریک رشد موها و جلوگیری از نازک شدن و شکستگی مژه ها می گردد.

 

Mojeh 5

 

تقویت مژه با روغن زیتون و کرچک
روغن زیتون یک ترکیب برای داشتن موهایی پرپشت و ضخیم و تقویت رشد موها و مژه ها می باشد. این روغن غنی از ویتامین E و اولئیک اسید می باشد که مژه ها را تغذیه کرده و به آنها حجم می دهد. این ترکیب همچنین به تیره شدن مژه ها نیز کمک می کند.

روغن کرچک ترکیبی قدرتمند در تقویت و تغذیه فولیکول های مو بوده و می تواند به شما کمک کند تا مژه هایی درخشان و پرحجم داشته باشید. همچنین این روغن به از بین بردن میکروارگانیسم هایی که رشد مژه ها را مختل می کنند، کمک می کند.

 

Mojeh 6

 

مژه هایی بلند و ضخیم با ژل آلوئه ورا
آلوئه ورا درمان خانگی و فوق العاده دیگری ست که با کمک آن می توانید مژه هایی بلند و ضخیم داشته باشید. آلوئه ورا حاوی ویتامین ها و مواد مغذی متعددی است که رشد مژه های شما را تسریع می کند. علاوه بر این، مژه ها را مرطوب نگه می دارد.

 

Mojeh 7

 

مژه هایی پرپشت با پوست لیمو ترش
شما می توانید با به کار بردن پوست لیمو ترش نیز به مژه هایتان حجم دهید. پوست لیمو ترش غنی از ویتامینC ،B، اسید فولیک و دیگر مواد مغذی می باشد که رشد مژه ها را تسریع می کنند. همچنین وقتی در روغن زیتون یا روغن کرچک ریخته می شود، می تواند به تقویت خواص پاک کنندگی و تقویتی این روغن ها کمک کند.

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین مطالب آرایش و زیبایی

6031f813b8c4a64c15ed5ea9efc3fb0f برای مراقبت از پوست در زمستان می توانید از مواد طبیعی مانند شیر، بادام، عسل و مواد دیگر استفاده کنید. به علاوه، رعایت نکاتی مانند بهداشت عمومی، استفاده از مرطوب کننده ها و نوشیدن آب فراوان را نیز در نظر...
بیشتر بخوانید در ...آرایش و زیبایی  

ویدیو اکسیر