9 ترند آرایش تابستان 2019

آرایش های شاد تابستانی

 

 

Summer Makeup 2019 00

 


وقتی خورشید در تابستان به شدت می درخشد و خودنمایی می کند، زمان آن می رسد که طعم گوناگون میوه های فصلی را بچشید و اطرافتان را از گلهای رنگانگ پر کنید. احساس رهایی در تابستان بسیار دل انگیز و خوشایند است. این احساس را با بازی رنگ ها در آرایشتان بیشتر کنید. در این مطلب 9 ترند آرایشی برای چشیدن هر چه بیشتر طعم تابستان به شما پیشنهاد می کنیم.

 

بیشتر بداینم: اصلی ترین معیارها برای زیبایی چهره

 

 

Summer Makeup 2019 01

 


1. سایه رنگین کمانی

پالت سایه خنثی خود را که همیشه از آن برای آرایش استفاده می کردید، کنار بگذارید. تابستان فصل رنگ هاست و ظرافت و زیبایی اغراق آمیزی را با خود به ارمغان می آورد. چشم های رنگین کمانی واقعا زیبا هستند. چرا زمانی که می توانیم انتخابی از چند رنگ را داشته باشیم به یک رنگ بسنده کنیم؟ یادتان باشد بعد از زدن سایه های رنگی آن را با براش مناسب خوب بلند کنید.

 

 

Summer Makeup 2019 02

 


2. خط چشم بولد

خط چشم سیاه و قهوه ای، رنگ های کلاسیک خط چشم هستند. این رنگ های کلاسیک با رنگ پوست و موی شما مچ هستند و همین باعث شده که شما برای مدت زمانی خیلی طولانی از این رنگ های تکراری برای خط چشم استفاده کنید. توصیه من به شما این است که امسال تابستان از محدوده امن خود خارج شوید و رنگ های درخشان گلهای بهاری را برای خط چشم انتخاب کنید. رنگ های آبی، بنفش و سرخابی می توانند گزینه های جذابی برای خط چشم در تابستان باشند. با استفاده از این رنگ های شاد، دیگر نگران رنگ رژ لبتان نباشید چون چشم های شما توجه ها را به خود جلب خواهد کرد.

 

 

Summer Makeup 2019 03

 


3. آرایش منوکروم

در آرایش منوکروم یک تم رنگی حفظ می شود. در این نوع آرایش نیازی ندارید به دنبال رنگ های مکمل باشید. تنها کافی است که دو رنگ که بهم شبیه هستند را انتخاب کنید. برای تابستان از یک رنگ پاستلی هلویی استفاده کنید و آن را به چشم ها، گونه ها و لب هایتان بزنید.

 

 

Summer Makeup 2019 04

 


4. آرایش پوست درخشان بدون کرم پودر

امسال تابستان یکی از ترند های آرایشی، صورت بدون آرایش است. در واقع در این ترند به پوست توجه می شود وداشتن پوستی سالم و درخشان قدم اول این آرایش است. اگر تمایل به استفاده از کرم پودر دارید، از کرم پودر بسیار سبک و مقدار خیلی کمی برنزر استفاده کنید و تمام تمرکزتان را بر روی داشتن پوست درخشان و طبیعی نگه دارید.

 

 

Summer Makeup 2019 05

 


5. ریمل رنگی

امسال ریمل سیاه خود را کنار بگذارید و ریمل های رنگی را جاگزین آن کنید و ببینید چقدر تفاوت و جذابیت ایجاد خواهید کرد. رنگ های آبی و بنفش برای شروع بسیار شگفت انگیز خواهند بود.

 

بیشتر بداینم: راز عجیب زیبایی کلئوپاترا ملکه زیباروی مصر

 

 

Summer Makeup 2019 06

 


6. لب های نئونی و شاد

با رنگ های شاد گلهای تابستانی همراه شوید و قرمز آتشین، صورتی را برای رژ خود انتخاب کنید تا هر چه بیشتر شادی و رنگ را به آرایشتان اضافه کنید.

 

 

Summer Makeup 2019 07

 


7. آرایش براق

یکی دیگر از ترندهای آرایش امسال تابستان، آرایش براق و گلاسی است. سعی کنید از محصولات مناسب نوع پوست خود برای انجام این آرایش استفاده کنید تا ماندگاری خوب و طولانی تر بر پوستتان داشته باشد.

 

 

Summer Makeup 2019 08

 


8. آرایش برنزه وطلایی

همچنان آرایش برنز و طلایی جز ترندهای امسال خواهد بود و اگر شما جز طرفداران آن هستید، می توانید بدون نگرانی از آن لذت ببرید. رنگ شامپاینی طلایی و متالیک می توانید انعکاسی از خورشید بر پوست شما باشند و به شما جلوه با شکوهی در تابستان ببخشند.

 

 

Summer Makeup 2019 09

 


9. آرایش صورتی

امسال رنگ صورتی یکی از رنگ های پرکاربرد در آرایش خواهد بود. این تکنیک در مراسم اسکار 2019 بسیار دیده شد. رنگ صورتی رزی پر رنگ بر روی پوست های تیره و رنگ های صورتی پاستلی را امتحان کنید و از ترند مراسم اسکار لذت ببرید.

 

 

منبع : www.marieclaire.com


این مطلب توسط تیم تخصصی اکسیر ترجمه و گردآوری شده است و تمام حقوق مادی و معنوی این مقاله متعلق به مجله اکسیر میباشد.
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ( www.eksir.net ) و درج لینک مطالب غیرقانونی بوده و مورد پیگرد قرار میگیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین مطالب آرایش و زیبایی

9 ترند آرایش تابستان 2019
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
8c8e43a1cb0b74ded048e95468e79e70 آرایش های شاد تابستانی
بیشتر بخوانید در ...آرایش و زیبایی  

ویدیو اکسیر