پنج چای گیاهی برای داشتن پوستی زیبا

چای گیاهی برای داشتن پوستی زیبا

Five Herbal Teas For A Beautiful Skin 1

1_ چای سبز
آنتی اکسیدان های چای سبز روند پیری پوست را کند می کند و تولید کلاژن را افزایش می دهد. برای تهیه اسکراب (لایه بردار) چای سبز، یک عدد چای سبز کیسه ای را باز کنید و در یک فنجان آب و 2 قاشق غذاخوری شکر خوب مخلوط کنید. این مخلوط را روی پوست صورت برای 2 تا 3 دقیقه ماساژ دهید، سپس با آب سرد بشویید.
2_ چای بابونه
دو عدد چای کیسه ای بابونه را در مقداری آب دم کنید و 2 تا 3 قاشق چای خوری آب لیمو به آن اضافه کنید و روی پوست صورت به مدت 5 تا 10 دقیقه قرار دهید. سپس صورت را با آب گرم بشویید.

 

Five Herbal Teas For A Beautiful Skin 2

 

3_ چای اولانگ
آنتی اکسیدان ها و پلی فنول های چای اولانگ به سم زدایی از بدن کمک می کنند. این چای از پوست در برابر اشعه UV خورشید محافظت می کند. نصف فنجان چای دم کشیده ی اولانگ را با دو قاشق غذاخوری شیر و یک قاشق چای خوری شکر مخلوط کنید و به مدت 15 دقیقه روی صورت قرار دهید و با آب گرم بشویید.
4_ چای سیاه
آنتی اکسیدان های چای سیاه به بازسازی سلول های پوست کمک می کند و روند پیری پوست را به تاخیر می اندازد. یک فنجان چای سیاه را در یخچال قرار دهید تا کاملا خنک شود. چای سرد را به مدت 5 دقیقه روی پوست صورت بگذارید، سپس با آب گرم شستشو دهید.

 

Five Herbal Teas For A Beautiful Skin 3

 


5_چای کامبوجا
چای کامبوجای تخمیر شده حاوی باکتری و مخمر است. این چای سموم بدن را از بین می برد و با افزایش آبرسانی، سلول های پوست را شاداب و سرزنده می کند. یک فنجان چای کامبوجا را دم کنید و اجازه دهید خنک شود. سپس مقداری آرد برنج و دو قطره آب لیمو به این چای اضافه کنید. این ماسک را به مدت 20 دقیقه روی پوست صورت قرار دهید و با آب سرد بشویید.
#چای_سبز #سیاه #بابونه #کامبوجا #سم_زدایی #پوست

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر