مزایای شگفت انگیز گانودرما برای پوست و مو

مزایای شگفت انگیز گانودرما برای پوست و مو

 

Ganoderma0

 


گانودرما قارچی دارویی است که خواص دارویی معجزه آسا و فواید سلامتی زیادی دارد. افسانه ها در مورد این قارچ میگویند که این قارچ قابلیت جوان سازی فراوانی دارد. این قارچ چابکی، انعطاف پذیری و استحکام را در بدن افزایش می دهد و بی قید و شرط یک گیاه دارویی است که به شما یک زندگی سلامت و عمری طولانی می دهد.

 

 

Ganoderma00

 


این قارچ با نام علمی گانودرما لوسیدم شناخته شده است، این قارچ در مکان های مختلف جهان نام های مختلفی مانند ریشی، لوسیت گانودرما و لینگ ژی دارد. و حاوی آلکالوئیدها، پلی ساکارید ها، تریترپن، اسید گانودریک و کومارین می باشد. این قارچ دارویی دارای خواص زیادی مانند خواص آرام بخش، ضد درد، ضد تب، ضد میکروبی و بسیاری خواص دیگر است.

 

☕️ سفارش محصول

 

بیشتر بدانیم: گانودرما اکسیر شگفت انگیز جوانی

 

Ganoderma01

 

 

1.کاهش روند پیری


لینگ ژی ( به زبان چینی : 8 پروتئین ) و گانودرمیک اسید موجود در قارچ گانودرما غنی از عوامل ضد التهابی و ضد آلرژیک است. عناصر موجود در این قارچ باعث تقویت سیستم ایمنی وسیستم گردش خون می شوند. یک سیستم ایمنی قوی تر به نوبه خود فعالیت های رادیکال آزاد را کاهش می دهد. به این معنی است که چروک وخطوط صورت شما وهمچنین التهابات کاهش می یابند. گردش خون بهبود یافته، باعث افزایش خاصیت الاستینه و قوام پوست شما می شود و همچنین باعث کاهش روند فرآیند پیری می شود و پوست شما را به پوستی روشن و جوان تر تبدیل می کند.

 

 بیشتر بدانیم: درمان سرطان با قارچ گانودرما

 

Ganoderma02

 


2. بهبود مشکلات پوستی


مطالعات مختلف انجام شده بر روی این قارچ ها نشان می دهد که توانایی درمان انواع مشکلات پوستی مانند زخم، آفتاب سوختگی، بثورات و نیش حشرات را دارد. ولی چگونه این اتفاق می افتد؟ هنگامی که عملکرد هماهنگی ازترکیب خواص ضد هیستامین، ضد التهابی، ضد میکروبی و ضد آلرژی این قارچ شروع به کار می کند، سیستم ایمنی و گردش خون شما تقویت می شود و درمان شروع می شود.Ganoderma03

 

 

3. جلوگیری از ریزش مو


استفاده از قارچ گانودرما یکی از روش های باستانی چینی برای کاهش ریزش مو است. زمانی که این قارچ با دارو های دیگر گیاهی ضد ریزش مو، مخلوط می شود مانند یک تونیک مقوی برای موهای شما عمل می کند. همچنین آنتی اکسیدان موجود در این قارچ، باعث کاهش دوعامل اصلی ریزش مو یعنی استرس و رادیکال های آزاد می شود.

 

 

☕️ سفارش محصول

 

بیشتر بدانیم: کاربرد، عوارض جانبی و نحوه مصرف گانودرما

 

Ganoderma04

 

4. افزایش رشد مو


این قارچ دارای خواص ضد التهابی است و همچنین گردش خون را بهبود می بخشد. این قارچ همچنین یک منبع مهم آنتی اکسیدان است. تمام این خواص و منابع غنی باعث ایجاد یک مجموعه قوی تر از فولیکول های مو می شوند. تارهای موی را تحریک و راهی برای افزایش رشد مو فراهم می کنند.

 

 

Ganoderma05

 

 

5. جلوگیری از سفید شدن زودرس مو


این قارچ می توند جلوی ازبین رفتن رنگ طبیعی و درخشندگی موها را بگیرد وهمچنین مانع سفید شدن آنها شود. در داروهای سنتی چینی و ژاپنی از گانودرما و هیشوو و فوتی همراه آن استفاده می کنند تا از سفیدی موی زودرس جلوگیری کنند. به علت تأثیر مثبت این قارچ بر سیستم گردش خون، این گیاه یک درمان طبیعی برای حفظ رنگ طبیعی موهای شما است.

 

 #گانودرما #سلامتی #پوست #مو #جوانی #اکسیر


سایت مرجع : www.stylecraze.com
ترجمه : پارسا فراهانی

این مطلب توسط تیم تخصصی اکسیر ترجمه و گردآوری شده است و تمام حقوق مادی و معنوی این مقاله متعلق به مجله اکسیر میباشد.
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ( www.eksir.net ) و درج لینک مطالب غیرقانونی بوده و مورد پیگرد قرار میگیرد.

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------

 

مطالب مرتبط

گانودرما اکسیر شگفت انگیز جوانی

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر