چای سبز یکی از موادی هست که به سالم ماندن و جوان ماندن سلولهای بدن کمک میکند.

چای سبز یکی از موادی هست که به سالم ماندن و جوان ماندن سلولهای بدن کمک میکند. 

28

 

با وجود اینکه مردم برای جوان ماندنشان ملیونها تومان خرج میکنند و کرمهای گران قیمت و جراحی های زیبایی پوست انجام میدهند باید گفته شود که باعث تعجب هست که باید گفت زیبایی واقعی به نوع تغذیه ادمها بر میگردد.

درست هست. مواد غذایی یکی از مواردی هست که کمک میکند تا شما پوست خوب و بشاش داشته باشید و بعضی از این مواد به دفع سمهای بدن و توکسیک های بادی کمک میکنند و مواد زد پیری دارند.

با راضی نگهداشتن سلولهای بدنتان انها بهتر کار میکنند. راحت تر با بیماریها مبارزه میکنند و  انها زودتر از موقع خود فرسوده نمیشوند.مرحله مسن شدن و پیر شدن سلولهای بدن به عقب میافتد. .

.چای سبز

افراد زیادی معتقد  هستند که چای سبز یکی از موادی هست که به سالم ماندن و جوان ماندن سلولهای بدن کمک میکند. چایی از دوران بسیار قدیم نوشیدنی مورد محبوب مردم بوده و همیشه در مغازه های داروهای گیاهی به فروش میرفت.

چایی و نوشیدنی های گیاهی خاصیت سم زدایی دارند.یک چایی خوب میتواند با بیماری سرطان٫ بیماریهای قلبی و بیماری لثه هم مبارزه کند و کمک کند تا شما لاغر بشوید.

چایی همچنان پوست شما را ترمیم میدهد و دارای موادی به نام polyphenols میباشد که انرا “catechins”. مینامند. کاتچین کارهای ترمیمی در بدن انجام میدهد و در چایی سبز بیست برابر بیشتر از چایی معمولی میباشد.

Polyphenols موجود در چایی کمک میکند تا پوست شما سمهای خود را بیشتر از دست بدهد و خون اکسیژن بیشتری با خود حمل کند. این باعث میشود که پوست شاداب تر ٫ خوشرنگ تر و جوانتر بماند.

نوشیدن چای سبز شما را از دردسر خرید کرمهای زیبایی گران قیمت که با مارکهای تجاری مختلفی در بازار ارایه میشوند نجات میدهد. بهترین کار این هست که شما هم از درون و هم از بیرون پوست خود را تقویت کنید تا نتیجه بهتری بگیرید

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر