اسرار فنگ شویی با آکواریوم و جذب ثروت و سلامتی


اسرار فنگ شویی با آکواریوم و جذب ثروت و سلامتی

Feng Akvarium 2

فنگ شویی چیست
فنگ‌شویی یک هنر و علم باستانی چینی است که نشان می‌دهد چگونه می‌توان انرژی‌های هر فضا را برای سلامت و خوشبختی ساکنان آن متعادل نمود.
فنگ‌شویی به معنای باد و آب است که هر دو پیام‌آور سلامتی هستند. و بر این باور استوار است که زمین زنده است و پر از انرژی‌های مختلف وانرژی مثبت یا همان انرژی "چی" مهمترین عامل ایجاد حس خرسندی و سعادت است .
فنگ‌شویی بر پنج عنصر اصلی آب، زمین، چوب، آتش و فلز استوار است و باور دارد چیدمان صحیح این عناصر در هر محیطی می‌تواند چرخه‌هایی مولد را ایجاد نماید که بر زندگی و یا کارکرد افراد آن محیط تاثیر گذار می‌باشد.

 

Feng Akvarium 3

 

فنگ شویی با آکواریوم
آکواریوم یکی از مواردی است که فنگ‌شویی از آن به عنوان منبع انرژی "چی" یا انرژی مثبت در فضا نام برده و بر استفاده از آن تاکید می‌کند، آکواریوم‌ها در فنگ‌شویی زیبا، قدرتمند و جاذب انرژی سلامتی و ثروت فراوانی هستند.

 

Feng Akvarium 1

 

محل قرارگرفتن آکواریوم
بهترین مکان قرار گرفتن آکواریوم در هر محیط، اعم از منزل یا محل کار جنوب شرقی یا همان محل ثروت و فراوانی از نظر فنگ‌شویی می‌باشد .
این مکان هر دو ناحیه جنوب (شهرت) و شرق (سلامتی و خانواده) بر اساس منطقه‌بندی فنگ‌شویی را به همراه دارد.
بر اساس این سبک آکواریوم‌ها شادی آفرینند. آن‌ها ترکیبی هماهنگ از چندین عامل افزایش ثروت و همچنین هر پنج عنصر اصلی فنگ‌شویی را دارا می‌باشند .

 

Feng Akvarium 4

 

عناصر آکواریوم
آب آکواریوم به عنوان عنصر آب
گیاهان آکواریوم به عنوان عنصر چوب
شن کف آکواریوم و سنگ‌های کوچک دکوری به عنوان عنصر زمین
ماهی‌های زرد، نارنجی و قرمز آکواریوم و نور آن به عنوان عنصر آتش
سازه آکواریوم به عنوان عنصر فلز

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر