خواص اعجاب انگیز سنگها بر زیبایی جسم و روح

خواص اعجاب انگیز سنگها بر زیبایی جسم و روح

The Amazing Properties Of Rocks On The Beauty Of The Body And Soul 1


سنگ‌ها را پاکسازی کنید:

اگر تصميم داريد از انرژي موجود در سنگ‌ها براي تسکين و درمان روح و جسم خود استفاده کنيد سنگ را براي 8-7ساعت درون نمک خشک دريا يا خاک بگذاريد و در نهايت آن را با آب بشوييد تا پاکسازی شده و آماده استفاده شود.
بهترين شيوه استفاده آن است که در فضايي آرام و مناسب که اکسيژن کافي در آن وجود دارد دراز بکشيد و سنگ‌ها را به‌طور مستقيم بدون هيچ پوششي به مدت 20 دقیقه روي پوست‌تان قرار دهيد تا از خواص درماني آنها بهره‌مند شويد.

 

 

The Amazing Properties Of Rocks On The Beauty Of The Body And Soul 2

 

سنگ کهربا

روند کاهش وزن را تسريع مي‌کند:
سنگ کهربا در طبيعت به رنگ زرد، عسلي و کرم مايل به قهوه‌اي ديده مي‌شود. در بسياري از متون طب سنتي ايران و هند براي کهربا میتوان به خواص درماني بيماري‌هاي چشم و گوش و تسکين درد دندان و بهبود سوخت‌وساز بدن اشاره کرد. شيوه‌هاي طبيعي درمان استفاده از اين سنگ به‌صورت زيورآلاتي آن هم در شرايطي که سنگ با پوست بدن تماس داشته باشد، براي افزايش متابوليسم بدن و کاهش وزن بسيار موثراست. در ميان درمانگران طب سنتي هند سنگ کهربا را پس از پاکسازي درون يک ليوان آب قرار مي‌دهند و اجازه مي‌دهند سنگ 12 ساعت در آب باقي بماند.

 

The Amazing Properties Of Rocks On The Beauty Of The Body And Soul 3

 

سنگ مرمر

بنيه جسماني را تقويت مي‌کند:
سنگ مرمر از جمله سنگ‌هايي است که علاوه بر آنکه به دليل افزايش تمرکز مشهور است، به عنوان يکي از سنگ‌هاي شفابخش در چين براي بهبود جريان گردش خون در بدن شناخته مي‌شود. استفاده از اين سنگ بعد از ماساژ و حمام براي افرادي که دچار ضعف عمومي بدن هستند، کمک مي‌کند تا با گردش خون بهتر مواد‌غذايي مورد نياز سلول‌هاي بدن را به‌نحو بهتري به آنها برساند و به تقويت بنيه بهبود عملکرد جريان گردش‌خون کمک کند.

 

The Amazing Properties Of Rocks On The Beauty Of The Body And Soul 4

 

سنگ فيروزه

عملکرد کبد را بهبود مي‌بخشد:
سنگ فيروزه از جمله سنگ‌هايي است که به ‌وفور در ايران يافت مي‌شود و يکي از معروف‌ترين انواع آن در شهر نيشابور است. سنگ فيروزه که به رنگ‌هاي آبي فيروزه‌اي و آبي متمايل به سبز يافت مي‌شود از جمله سنگ‌هايي است که استفاده از آن موجب افزايش نشاط و شادابي مي‌شود و روند درمان بسياري از بيماري‌ها را که بر اثر کمبود ويتامين‌ها، مواد معدني و موادغذايي در بدن به وجود مي‌آيد، تسريع مي‌بخشد.
در منابع و کتاب‌هاي طب سنتي هند – آيورودا- از فيروزه براي درمان التهاب‌هاي ناحيه ريه، تقويت ريه و درمان بيماري‌هاي تنفسي ياد مي‌شود.

 

The Amazing Properties Of Rocks On The Beauty Of The Body And Soul 5

 

سنگ داغ

افزايش توان سيستم عصبي بدن:
يکي از سنگ‌هايي که براي ماساژ و افزايش توان سيستم عصبي بدن مورد استفاده قرار مي‌گيرد، سنگ بازالت است. درمانگران طب سنتي اين سنگ را با روش‌هايي خاص گرم مي‌کنند و بعد از ماساژ بدن با روغن‌هاي گياهي در نقاط خاصي از بدن که در طب سنتي چين و در مکتب طب سوزني چيني‌ها نيز با نام نقاط اکوپانچر ياد شده، قرار مي‌دهند. مناسب‌ترين نقطه براي استفاده از سنگ‌هاي گرم ، پشت، کف دست‌ها، کف پاها و فاصله ميان انگشتان دست و پاست. نکته مهم آن است که اين شيوه درماني اگرچه به نظر شيوه‌اي ساده به نظر مي‌رسد اما اجراي آن حتما بايد بعد از معاينه متخصص طب سنتي و نظارت وي انجام شود.

 

The Amazing Properties Of Rocks On The Beauty Of The Body And Soul 6

 

سنگ ياقوت کبود

بي‌خوابي را از شما دور مي‌کند:
استفاده از اين سنگ روي پيشاني به بيمار کمک مي‌کند به مرور با اختلال خواب خداحافظي کند. به همين دليل است که برخي افراد مبتلا به بي‌خوابي اين سنگ را به صورت دستبند يا گردنبند همراه خود دارند تا بيشتر از خواص درماني آن بهره‌مند شوند. از ديگر بيماري‌هايي که با کمک ياقوت کبود قابل‌درمان است، مي‌توان به بعضي ناراحتي‌هاي پوست و مو، سوزش معده و سرگيجه و ناراحتي‌هاي مزمن گوش اشاره کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ویدیو اکسیر